برای تهیه دستگاه چه باید کرد؟

شما می توانید دستگاه را از نمایندگان ما در سراسر ایران تهیه نمایید. اگر در شهر شما نمایندگی نداریم باید از طریق وب سایت و مراجعه به بخش "سفارش" اقدام به ثبت سفارش نمایید

چگونه دستگاه را نصب کنم؟

نصب این دستگاه بسیار ساده می باشد و در دفترچه راهنمای داخل جعبه دستگاه کاملا توضیح داده شده است و خود شما می توانید آن را نصب کنید. اگر مشکلی در نصب دارید می توانید با اتوبیت تماس بگیرید تا به شما نصاب معرفی نماید که آن را نصب کنید

گارانتی دستگاه چگونه است؟

دستگاه ردیاب خودرو دارای 5 سال گارانتی تعویض بدون قید و شرط می باشد به این معنی که اگر شما دستگاه را در سایت اتوبیت ثبت کرده باشید و هر مشکلی برای دستگاه ایجاد شود دستگاه شما با یک دستگاه نو تعویض خواهد شد.

چه سیم کارتی برای دستگاه مناسب است؟

شما می توانید از تمامی سیم کارت هایی که قابلیت فعال سازی اینترنت را دارند از تمام اپراتورهای کشور تهیه نمایید. طبق بررسی های به عمل آمده بهترین نوع سیم کارت، سیم کارت ایرانسل می باشد زیرا که بهترین سطح پوشش دهی را داراست. اتوبیت برای راحتی شما دوستان یک عدد سیم کارت رایگان ایرانسل در داخل جعبه دستگاه قرار داده است.

آیا سیم کارت نیاز به فعال سازی دارد؟

بله، سیم کارت های داخل جعبه باید توسط ایرانسل به نام شما شود و فعال سازی گردد. آدرس مراکز فعال سازی ایرانسل را از اینجا بیابید.